Tüm Kategoriler
7/24 Destek

+90 850 554 65 91

Hızlı Teslimat

Işık hızında teslimat

Garanti ve İade Koşulları

GARANTİ KOŞULLARI :

Her ürün açıklamasında garanti ve koşullar belirtilmektedir belirtilmediği takdirde aşağıdaki şartlar her ürün/ilgili ürünler için geçerlidir. Ürün teslimi sırasında da gerekli bilgiler iletilmektedir.

Her ürün Viplisans.com.tr‘nin garantisi altındadır. Garanti süresince oluşabilecek her türlü sorun için VIP Lisans destek ekibinden 7/24 destek alabilirsiniz.

Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için satın almış olduğunuz ürünü doğru bir şekilde kullanmış olmanız gerekmektedir. Belirtilen şekilde kullanılmayan ürünler garanti kapsamı dışındadır. Sorumluluk tüketiciye aittir. 

Lisans anahtarı şeklinde teslim edilen ürünler (Windows, Office, Antivirüs vb.) 12 saat içerisinde kullanılmalıdır. 12 saat içerisinde kullanılmayan lisans anahtarlarında sorumluluk tamamen müşteriye aittir.

Lisans anahtarı şeklinde teslim edilen ürünler aksi belirtilmediği sürece 6 ay boyunca garantimiz altındadır.

“Ömür boyu kullanım süresi” etiketiyle teslim edilen tüm ürünler 12 ay boyunca garantimiz altındadır.

WordPress tema ve eklentilerinde aynı siteye sadece ilk kurulumda ücretsiz  kurulum yapılır. Sonraki kurulumlarda lisans ücreti yeniden alınır.

WordPress kurulumları öncesi güvenlik amacıyla yedek almak müşterinin inisiyatifindedir. Viplisans.com.tr olarak herhangi bir sorumluluk kabul edilmemektedir.

Önemli dosyalarınızın bulunduğu tüm lisanslarda düzenli olarak yedek almanız önerilir. Oluşabilecek herhangi bir kapanma durumunda garanti kapsamında telafi sağlanır ancak oluşabilecek veri kayıplarında Viplisans.com.tr herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Tüm ürünlerimiz ilgili firma politikalarında herhangi bir değişiklik yapmadığı sürece bu garanti metnine tabiidir. Firma politika değişiklikleri kaynaklı oluşabilecek sorunlarda ürünler garanti kapsamından çıkar.

Garanti Koşul ve Kapsamlarını Viplisans.com.tr üzerinden alışveriş yapan herkes kabul etmiş sayılır.

ÜRÜN İADE KOŞULLARI :

A. Ürünlerimiz dijital olduğu için iade ve değişim yoktur.
a-1. Tüketici Hakem Heyeti tarafından “Cayma Hakkı Kullanılmayacak Ürünler” için; “Kozmetik ve kişisel bakım ürünleri, iç giyim ürünleri, mayo, bikini, kitap, kopyalanabilir yazılım ve programlar, DVD, VCD, CD ve kasetler ile kırtasiye sarf malzemeleri (toner, kartuş, şerit vb.)iade edilebilmesi için ambalajlarının açılmamışdenenmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış olmaları gerekir.” maddesi bulunmaktadır.
a-2. Ürünlerimiz, ürün anahtarı/hesap olarak teslim edildiği için; ürün anahtarının/hesabın teslim edilmesinden sonra, kullanılmamış/giriş yapılmamış olması durumda dahi iade olmayacaktır.

Teslim süresi 24 saati geçen ürünlerde müşteri iade hakkını kullanabilir.

Yardıma mı ihtiyacın var?

  • +90 850 554 65 91
  • @viplisans
  • destek@viplisans.com.tr

Bize 7/24 ulaşabilirsin.

Sektörün lisans & premium hesap sağlayıcısı Viplisans.com.tr

Takip et

İletişim

VIP Lisans destek ekibine 7/24 dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Bir mesaj kadar uzağınızdayız.


Whatsapp Destek Hattı: 0850 554 65 91

Insatgram Sayfamız: @viplisans

Facebook X Instagram YouTube Pinterest